لیزینگ خودرو کارکرده

شرکت لیزینگ رایان سایپا در راستای افزایش سهم بازار صنعت لیزینگ خودرو، همچنین فراهم نمودن شرایط لازم جهت خرید و فروش خودروهای کارکرده گروه خودروسازی سایپا، امکان ارائه تسهیلات را برای خریداران میسر نموده است. مدیریت بازار خودروهای کارکرده و دست دوم سال هاست که در بسیاری از کشورهای بزرگ توسط شرکتهای مالی و اعتباری صورت می پذیرد، این روند علاوه بر تسهیل خرید و فروش خودروهای دست دوم برای مشتریان، افزایش اعتبار برند خودروهای دست دوم را نیز در پی دارد.

شرکت لیزینگ رایان سایپا به عنوان یکی از بزرگترین لیزینگ ها در صنعت خودروسازی و با ثبات ترین عرضه کننده تسهیلات به خودروهای داخلی، اقدام به اجرای طرحی نوین برای بهبود شرایط بازار خودروهای دست دوم گروه خودروسازی سایپا نموده است از این رو فروشندگان و مشتریان می توانند با معرفی خودرو ( ثبت در سامانه ) به شرکت، توسط کارشناسان رسمی و با در نظر گرفتن شرایط ظاهری و فنی خودرو قیمت گذاری را انجام دهند.

می توان گفت، یکی از دغدغه های مشتریان در خرید خودرو کارکرده انتخاب با کیفیت و متناسب با بودجه می باشد که در غیر این صورت ایرادات فنی و کیفی پس از خرید باعث بروز مشکلاتی برای این دسته از متقاضیان خواهد شد، ارائه این ساختار و بهینه سازی روش های خرید جهت بهبود بازار در بین مشتریان موجب رونق در بازار خودروهای کارکرده می گردد.

ویژگی های تأمین مالی از طریق لیزینگ رایان سایپا

تسریع در پرداخت تسهیلات ( حداکثر 3 روز کاری ) در صورت عدم نقص مدارک

متناسب سازی فرمت قراردادها بر اساس ضوابط ابلاغی از سوی بانک مرکزی

متنوع سازی وثایق قابل اخذ از مشتریان

شرایط بهره مندی از تسهیلات خودروهای کارکرده

    بازارهای هدف

راه اندازی کسب و کاری نوین در بازار بکر خودرو های کارکرده

امکان ارائه تسهیلات به اقشار مختلف جامعه و فرصت تامین مالی جهت خرید خودرو کارکرده

حرکت در راستای سیاست های کلان کشوری

 

 

     

 

فرم جدید مبایعه نامه خودروهای کارکرده
وکالتنامه
شرایط اعطای تسهیلات خودروهای سبک کارکرده