لیزینگ خودرو ( صفر کیلومتر )

شرکت لیزینگ رایان سایپا اولین لیزینگ مبتکر در خلق و تنوع روش های فروش خودروهای سبک و سنگین صفر کیلومتر و بدون واسطه از طریق خودروسازان گروه سایپا می باشد. لیزینگ رایان سایپا نزدیک به دو دهه سعی در خلق خدمات نوین با عنایت به نیازها و درخواست های مشتریان خود، اقدام به ارائه تسهیلات متنوع با ساده ترین روشها نموده است.

علل شکل گیری صنعت لیزینگ خودرو در گروه خودروسازی سایپا

در سالهای گذشته، بدلیل ساختار بانک های دولتی، نحوه ارائه تسهیلات عموماً در بخش های صنعتی لحاظ می گردید، با شکل گیری بانک های خصوصی و موسسات مالی و اعتباری و همچنین شرکتهای لیزینگ به تدریج بستر مناسب برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف صنعت از طریق این موسسات فراهم گردید شرکت لیزینگ رایان سایپا باتوجه به سیاست های کلان گروه خودروسازی سایپا و با بهره گیری از نیروی مجرب و متخصص، سهم بالایی از لیزینگ تولیدات گروه سایپا را در سالیان گذشته به خود اختصاص داده است.

این شرکت همواره در ارائه تسهیلات متنوع، پیش قدم بوده و در سالهای فعالیت خود با بهره گیری از شبکه گسترده نمایندگیهای مجاز سایپا امکان دسترسی متقاضیان را جهت استفاده از این شرایط فراهم نموده است شرکت لیزنگ رایان سایپا مفتخر است علاوه بر تحت پوشش قرار دادن خودروهای سواری سایپا، نسبت به ارائه تسهیلات به خودروهای تجاری سبک و سنگین شرکتهای زامیاد و سایپا دیزل نیز اقدام نموده است.

" این شرکت با توسعه فرهنگ مشتری مداری سعی نموده است با بازنگری مداوم و پیوسته مراحل، فرآیندهای پذیرش متقاضیان، ارتباط مستقیم و مداوم با مشتریان در مدت قرارداد فی مابین و خدمات پس از فروش ارائه شده تا زمان تسویه حساب مشتریان، جایگاه ویژه ای در سطح کشور برای خود فراهم آورد."

نحوه فرآیند و عملکرد شرکت لیزینگ رایان سایپا (در فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا)

مراجعه متقاضیان حقیقی و حقوقی به نمایندگان مجاز سایپا جهت اطلاع از شرایط متنوع شرکت

بررسی اعتبارسنجی متقاضیان از طریق شبکه مرتبط با بانک مرکزی در نمایندگیها

ارائه مدارک و مستندات لازم جهت ثبت نام به نمایندگی مجاز

پذیرش مشتریان در نمایندگی

فاکتور و دریافت خودرو طبق قرارداد منعقد شده با مشتریان

ویژگی های دریافت تسهیلات خودرو از طریق لیزینگ رایان سایپا

امکان ثبت نام در سراسر نمایندگیهای مجاز سایپا در سطح کشور

مشاهده تمامی مراحل ثبت نام در وب سایت شرکت رایان سایپا تا زمان تسویه حساب کامل اقساط

امکان پرداخت اقساط از طریق وب سایت شرکت و تسویه غیر حضوری

ارائه خدمات پس از فروش از طریق نمایندگیهای مجاز سراسر کشور