لیزینگ محصولات صادراتی

 

صادرات

صادرات غیرنفتی به خصوص كالاهای صنعتی ضمن ایجادارزش افزوده بالا،وضعیت اشتغال درجامعه جوان ایران رابهبودبخشیده و سبب كسب درآمدهای ارزی برای تامین نیازهای وارداتی دركشور و صادركنندگان محترم می‌ گردد. به ویژه اینكه در تحولات نوین اقتصاد جهانی كه به سمت حذف كلیه موانع غیرتعرفه‌ای و كاهش تعرفه‌ها حركت می‌كند، به منظور افزایش سهم كشوردراقتصاد جهانی و دستیابی به رشد و توسعه اقتصادی پایدار، جهش صادراتی امری الزامی بوده و عزم جدی را می‌طلبد.

انجام صادرات و فروش کالا در بازارهاي خارجی از ظرافت و حساسیت خاصی برخوردار است، که عدم توجه به آنها ممکن است سرمایه گذاري هاي انسانی و مالی را در این خصوص کمرنگ نماید. صادرات مانند هر فعالیت تجاري دیگر نیازمند آینده نگري، برنامه ریزي، آشنایی با روشهاي علمی، تحرك لازم و جلب اعتماد خریداران خارجی می باشد.

گروه خودروسازی سایپا همواره در موضوع صادرات با هدف ارتقای برند شرکت سایپا و کشور ایران نقش موثری ایفا نموده است، همچنین کسب سود آوری برای گروه خودروسازی و ارز آوری برای کشور نیز از برنامه های توسعه ای شرکت سایپا می باشد.

شرکت لیزینگ رایان سایپا در راستای پیروی از سیاست های کلان گروه سایپا، با بهره گیری از توان شرکت های مرتبط با صادرات کالا و خدمات سایپا و با عنایت به مطالعات گسترده، دانش فنی صنعت لیزینگ، سعی نموده در موضوع صادرات نیز موفق واقع شود، همچنین این شرکت سعی نموده با تحقق اهداف کلان اقتصادي، اجتماعی فرهنگی کشور و یاری رساندن به توسعه صادرات غیرنفتی و گسترش مبادلات تجاري اقتصادي با سایر کشورها اقدام نماید.

اهداف شرکت در لیزینگ محصولات صادراتی

توسعه تجارت خارجی، بازاریابی، تبلیغ و گسترش بازارهای جهانی

خدمات صادراتی کشور، فراهم آوردن موجبات توسعه، افزایش توانمندی آنها بمنظور توسعه صادرات غیرنفتی

اطلاع رسانی تجاری، انجام اقدامات لازم بمنظور تسهیل، حذف تشریفات مازاد تجاری

همچنین تهیه و تنظیم قوانین و مقررات مناسب برای فعالیتهای تجاری و توسعه همکاریهای دو جانبه، چند جانبه و منطقه ای با سایر کشورها

ارائه تسهیلات و کمک برای توسعه صادرات و ارتقاء کیفی خدمات با توجه به مزیت های نسبی و رقابتی کشور

استراتژی ها شرکت لیزینگ رایان سایپا در لیزینگ محصولات صادراتی

ارتقاء صادرات و توسعه تجارت خارجی

ارتقاء دانش و فرهنگ صادراتی و تجارت خارجی

تقویت و توسعه ظرفیت های تجاری در سطح کشور

ارتقاء سطح کارایی و اثر بخشی منابع سازمانی

 

ارائه تسهیلات محصولات صادراتی به زودی به بهره برداری می رسد و قابل دسترس برای تمامی اقشار جامعه خواهد بود.