خرید اقساطی چه مزایایی دارد؟

خرید اقساطی چه مزایایی دارد؟

از مزایای خرید اقساطی، می‌توان به افزایش قدرت انتخاب خریداران اشاره کرد. واقعیت این است که هنگام خرید حساب بانکی شما، بهترین حامی شماست و امکان پرداخت مبلغ خرید یک محصول در چند نوبت، قدرت حمایتی و کارایی را افزایش می‌دهد.

تقسیم هزینه‌های سنگین به پرداخت‌های متناوب ماهانه، کمکتان می‌کند تا ضمن اعمال کنترل بهتر روی هزینه‌هایتان، به‌نوعی از انعطاف‌پذیری مالی برسید و درنتیجه بتوانید فرایند تخصیص بودجه را با سهولت و کارایی بیشتر انجام دهید و آن را بهتر مدیریت کنید. حالا با این توضیحات، خالی از لطف نیست که به مهم‌ترین مزایای خرید اقساطی نگاهی داشته باشیم:

1.خرید اقساطی، قدرت خریدتان را بیشتر می‌کند

2.خرید اقساطی به شما کمک می‌کند هوشمندانه‌تر هزینه کنید

3.با خرید اقساطی می‌توانید بدون کاهش چشمگیر پس‌اندازتان، خریدهای پیش‌بینی‌نشده انجام دهید

4.با خرید اقساطی، پیگیری و نظارت بهتری روی فرایندهای مالی‌تان دارید

5. در شرایط ضروری نگران تأمین هزینه‌های خرید کالا یا خدمات نباشید

6. ارزش کالاها و خدمات همیشه در حال تغییر است، در این حالت شما از فرصتهایتان به بهترین شکل استفاده می کنید

7. با خرید قسطی هدف هایتان بزرگتر می شود

8. بالابردن قدرت خرید

9. مدت زمان بازپرداخت طولانی

10. پرداخت ماهانه کم

11. خرید اضطراری

12. پتانسیل وام بیشتر

13. بازپرداخت های ثابت

14. نیازی نیست منتظر جمع شدن پول خود باشید

15. مدیریت مالی بهتر

16.خرید در کوتاهترین زمان

17. داشتن پیگیری و نظارت بهتری روی فرایندهای مالی‌تان با خرید اقساطی

مخارج هوشمندانه، یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اقساطی است. اگر به ‌اندازه کافی پول داشته باشید، بی‌تردید همیشه می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید، به‌طور نقدی بخرید. اما طبیعتاً ترجیحتان این نیست که حسابتان را به‌یک‌باره خالی کنید. خرید اقساطی، نوعی انعطاف‌پذیری مالی برایتان به ارمغان می‌آورد و باعث می‌شود پس‌انداز نقدی‌تان به‌طور ناگهانی به اتمام نرسد! در این روزگار، منطقی‌تر آن است که برای مواجهه با شرایط اضطراری و هنگام بروز اتفاقات غیرمنتظره، همواره مقداری پس‌انداز در نظر داشته باشید.

مزایای خرید اقساطی این امکان را برایتان فراهم می‌کند تا بتوانید چیزهایی را بخرید که اگر قرار بود مبلغ خرید آن‌ها را یکجا پرداخت کنید، فشار خیلی زیادی از جنبه اقتصادی متحمل می‌شدین. اما حالا با توجه به شرایط اقتصادی، می‌توانید مبلغ خرید را در یک بازه زمانی مشخص پرداخت کنید.

با استفاده از مزایای خرید اقساطی، می‌توانید هم زمان با گسترش سبد خرید خودتان، مدیریت بهتری روی پرداخت‌های ماهانه داشته باشید.

شما می‌توانید با اضافه کردن این پرداخت‌ها به هزینه‌های روزمره، تصویر روشن و واضح‌تری از مخارج کلی‌تان داشته باشید و ببینید آیا در محدوده‌ی مجاز بودجه‌بندی‌تان قرار می‌گیرید یا از آن خارج می‌شوید؟ طبیعتاً در این حالت، کنترل و پیگیری امور مالی به کار آسان‌تری تبدیل می‌شود.

به همین دلایل، شرکت لیزینگ رایان سایپا به عنوان یکی از بزرگترین و به روزترین شرکت های لیزینگ ایران در صنعت خودروسازی و با ثبات ترین عرضه کننده تسهیلات در زمینه های مختلف (خودرو کارکرده، لوازم خانگی، لوازم دیجیتال، موبایل و تبلت و ... ) اقدام به اجرای طرحهای نوینی برای بهبود شرایط بازار و همچنین رفاه حال مشتریان عزیز نموده است.

کلمات کلیدی
متنی نویسنده :

اداره راهبری توسعه کسب و کار

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید