درباره ما

درباره ما

چشم انداز و خط مشی

 

 

شرکت لیزینگ رایان سایپا در راستای افزایش رضایت مشتریان و به منظور بهبود مداوم، اثر بخشي و دستيابي به اهداف كلان سازمان، اصول مديريت كيفيت در قالب استاندارد مديريتي  ISO 9001 را به عنوان الگوي سيستم مديريت سرلوحه قرارداده و همواره فعاليتهاي خود را با اين استاندارد منطبق می سازد.

 

چشم انداز

احراز جایگاه برترین لیزینگ کشور در حوزه کالاهای سرمایه ای/  بادوام و حضور در بازار خاورمیانه

 

 

اهداف کلان

  • توسعه زنجیره ارزش لیزینگ و ارائه خدمات متنوع
  • گسترش و حفظ سهم بازار
  • تامین سود پایدار، مستمر و فراگیر

 

 

استراتژی

استراتژي هاي شركت رايان سايپا شامل محورهاي زير است :

  • بهره گيري از بازار پول و سرمايه جهت تامين منابع مالي بهینه
  • کاهش مطالبات معوق و بهبود مستمر نظام  اعتبارسنجي
  • افزایش بهره وری سازمانی، توسعه آموزش و یادگیری هوشمندانه
  • ارتقاء تعهد سازمانی و وفاداری کارکنان
  • توسعه زیرساخت های سیستمی / الکترونیکی و ارائه برترین خدمات به مشتریان
  • حداکثر سازی منافع و رضایت ذینفعان

 

 

موفقیت در نیل به اهداف مورد نظر، با همدلی و مشارکت فکری و اجرایی كليه مديران و كاركنان بوده و مدیریت شرکت نیز خود را متعهد به اجرا در جهت افزايش اثر بخشي اين سيستم و در نهايت سرآمدی سازمان می داند.

 

مجید باقری

مدير عامل

فروردین  1397

 

 

 

rows.2.element_1
rows.2.title

تاریخچه لیزینگ رایان سایپا

 

شركت لیزینگ رايان سايپا از  سال 1380 ، فعالیت خود را در زمینه واگذاری اقساطی خودرو به همراه دو شرکت زیرمجموعه بصورت هلدینگ رسماً به عنوان يك شركت ليزينگ فعاليت خود را آغاز نمود.

این شرکت با پیوستن به بورس اوراق بهادار در سال 1383، چشم انداز جدیدی را برای کسب مزیت رقابتی پایدارو سودآور برای خود ترسیم نمود بطوری که هم‌اکنون بعنوان اولین لیزینگ دارای مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران یکی از شناخته شده ترین ها در بورس اوراق بهادار تهران در صنعت لیزینگ و با نماد ولساپا در حال معامله است. ضمنا با توجه به مجوز سازمان بورس و اوراق و بهادار و تصویب مجمع عمومی بصورت فوق العاده  سرمایه شرکت مجددا" از مبلغ 4520میلیارد ریال به 9040 میلیارد ریال افزایش یافت .

ترکیب مناسب محصولات، خدمات ، بكارگيري منابع اطلاعاتي موجود جهت اعتبارسنجي مشتريان ، كنترل مطالبات معوق ، استفاده از سیستم های نوین با بهره گیری از نقاط قوت داخلی و فرصت های محیطی از جمله شایستگی های کلیدی شرکت است که با استفاده بهینه از ظرفیت های صنعت خودرو کشور این شرکت را به یک لیزینگ برتر در صنعت لیزینگ کشور تبدیل نموده است.

بر همین اساس شرکت لیزینگ رایان سایپا در رتبه بندی 500 شرکت برترایران در سال 1394 از بین 500 شرکت رتبه 166 را کسب کرده است

شرکت لیزینگ رایان سایپا همچنین  براساس  اعلام سازمان بورس تهران،  برای سه ماهه اول سال 1396 جزو 30 شرکت برتر فعال بازار بورس تهران معرفی گردیده است.

سودآوری و كسب مزيت رقابتي پايدار براي سهامداران، سبب خلق استراتژی توسعه كسب و كار شده که موجب شده این شرکت به عنوان يك شركت پويا و برتر شناخته شود. تمامی این موارد در سايه خلاقيت، نوآوري، فعاليت تيمي و ارزشهاي جاري سازمان حاصل گرديده است.

هیأت مدیره شرکت لیزینگ رایان سایپا با تدوین و تصویب کلیات برنامه راهبردی سازمان، چشم‌انداز تازه‌ای را پیش روی سهامداران و ذ‌ی نفعان شرکت ترسیم نمود، به نحوی‌ که این شرکت موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت و گواهینامه اشتهار به تعالی مدل DQSازشرکت EFQM  آلمان ، تقدیر نامه 4 ستاره از موسسه مطالعات بهره وری منابع انسانی و نشان زرین تعالی از گروه سایپا شد.

رایان سایپا

 

ساختار سازمانی رايان سايپا

ساختار سازمانی رايان سايپا