کودکان مشهدی خاطراتی ماندگار با سایپا برای خود ثبت کردند
تاریخ مقاله: 1396/05/21

کودکان مشهدی خاطراتی ماندگار با سایپا برای خود ثبت کردند

 

به گزارش سایپا نیوز : اداره فرهنگی مدیریت ارتباطات گروه خودروسازی سایپا در طول برگزاری نمایشگاه خودرو مشهد هرشب با برگزاری جنگ شادی فضایی شاد و پر از نشاط برای کودکان ایجاد می کند.

براساس این گزارش در غرفه فرهنگی سایپا مسابقات متعددی با هدف آشنایی بیشتر با مفاهیم اخلاق در رانندگی انجام می شود که تمامی بازدیدکنندگان می توانند در این برنامه شرکت کرده و به برندگان به قید قرعه جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

از دیگر برنامه های غرفه فرهنگی سایپا اهدای کتاب های فرهنگی، مذهبی در راستای توجه ویژه به فرهنگ و اخلاق در اجتماع است که همه روزه بین بازدیدکنندگان توزیع می شود.

انجام مسابقات نقاشی با موضوعات خودرو،رانندگی و سایپا همچنین توزیع کتابچه نقاشی و بسته مدادرنگی در طول زمان نمایشگاه از دیگر فعالیتهای غرفه فرهنگی سایپاست.

گفتنی است در راستای مسئولیت های اجتماعی سایپا و حمایت از محیط زیست سعی شده هدایا به نحوی انتخاب شود که به طبیعت بازگشت پذیر باشند.

این نمایشگاه از ۱۶ تا ۲۰ مردادماه در محل دایمی نمایشگاه های مشهد برگزار می شود و گروه خودروسازی سایپا در سالن عطار همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۳ پذیرای علاقمندان خواهد بود.

آمار بازدید خبر :
39
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
*نام شما:

ایمیل شما (محرمانه)

شماره تلفن (محرمانه)

*پیام شما:
رتبه: بد خوب
کد نمایش داده شده را تایپ نمایید: