لوکس‌ترین مدل مایباخ(میباخ) بنز برای رقابت با رولزرویس

لوکس‌ترین مدل مایباخ(میباخ) بنز برای رقابت با رولزرویس

کمپانی مرسدس بنز با عرضه مدل جدیدی از زیرمجموعه بسیار لوکسش، مایباخ،رولزرویس،مازراتی و بنتلی را به چالش خواهد کشید. مایباخ که براساس مرسدس بنز مدل کلاس اس ساخته می‌شود، لوکس‌ترین محصول این کارخانه آلمانی است.

کمپانی مرسدس بنز با عرضه مدل جدیدی از زیرمجموعه بسیار لوکسش، مایباخ،رولزرویس،مازراتی و بنتلی را به چالش خواهد کشید. مایباخ که براساس مرسدس بنز مدل کلاس اس ساخته می‌شود، لوکس‌ترین محصول این کارخانه آلمانی است و قرار است از سال آینده به بازار جهانی عرضه شود خودروهای مایباخ با جلوپنجره متفاوتی که پره‌های عمودی دارد از محصولات دیگر بنز متمایز می‌شود. ظاهر ماشین با رنگ دوگانه و قطعات آب‌کروم‌کاری شده نسبت به لوکس‌تر شده است. اما تفاوت اصلی در داخل ماشین دیده می‌شود. ماشین ۱۸ سانتی‌متر از مدل کلاس اس مرسدس بنز کشیده‌تر و فضای عقب بیشتر شده است. صندلی‌ها دارای قابلیت ماساژ پشت و پاهای سرنشینان را دارد و می‌توان آنها را نیز به شکل تخت خواباند

درب های قسمت عقب ماشین موتور الکتریکی دارند و می‌توان آنها را با لمسکردن دگمه یا حرکت دست باز و بسته کرد. دوربین‌هایی در سقف سرنشینان را زیر نظر دارند و خواسته آنها را با توجه به حرکت دست و بدن تشخیص می‌دهند. مثلا کمربند ایمنی در پشت صندلی مخفی شده و تنها هنگامی بیرون می‌آید که سرنشین عقب دستش را برای گرفتن کمربند به سمت شانه‌اش ببرد.

برای ایجاد فضایی آرام در ماشین، سیستمی طراحی شده که صداهای مزاحم بیرون را دریافت کرده و با ارسال فرکانسی مشابه، آن‌ها را حذف می‌کند. روبروی هر سرنشین یک نمایشگر قرار دارد. برای ماشین می‌توان میز کار و یخچال هم سفارش داد.

کلمات کلیدی
متنی نویسنده :

امیر مهدی علی رمضانی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید