حركتی كه در سايپا آغاز شده، به‌شكل مستحكم ادامه يابد

حركتی كه در سايپا آغاز شده، به‌شكل مستحكم ادامه يابد

فرمانده نيروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازديد از خطوط تولید، مركز تحقيقات و نوآوري و محصولات جدید گروه سایپا گفت: حركتي كه در سايپا در عرصه تكيه بر توان داخلي آغاز شده، مستحکم و با اخلاص ادامه يابد.

به گزارش سايپانيوز، سردار سرتيپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده گفت: امروز در يك جنگ اقتصادی همه‌جانبه با دشمن قرار داريم و تلاش متخصصان فعال در صنعت خودرو به‌ عنوان فرماندهان اصلی اين نبرد، برای خودكفايی آينده كشور مهم و اثرگذار است.

وی گفت: خوشبختانه با روحيه‌اي كه در زمينه بومي‌سازی قطعات، طراحی محصولات جدید با تكيه بر توان داخلی و نوآوری در گروه خودروسازي سايپا قابل مشاهده است، شكست دشمن را در دستيابی به اهداف خود رقم خواهيم زد.

سردار حاجی زاده با بيان اين‌كه شكست دشمن در زمينه تحريم صنعت خودرو با سرمايه‌گذاري و توجه به بومي‌سازی قطعات رقم خواهد خورد، ادامه داد: صنعت خودرو خاكريز امروز كشور در نبرد اقتصادي است و با اقداماتي كه در دست اجرا است، دشمن در اين عرصه نااميد خواهد شد.

فرمانده نيروي هوافضاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي تصريح كرد: ما در نيروهاي مسلح، صنايع دفاع و بسيج، وظيفه امروز خود را كمك و حمايت از توسعه صنايع داخلي دانسته و بدون هیچگونه چشمداشت و تنها با هدف اعتلای كشور، در عرصه حضور خواهيم داشت.

وي با اشاره به ريل‌گذاري صحیح مديريت ارشد سايپا براي قطع وابستگي به شركت‌هاي خارجي گفت: اگر صنعت خودرو كشور از مسير مونتاژكاري فاصله گرفته و به‌جاي تبديل‌شدن به مصرف‌كننده فناوري‌هاي ساخت خارج، به درون توجه كند، در آينده جزو بخش‌هاي ممتاز و برجسته صنعت كشور خواهد بود.

سردار حاجی‌زاده مهم‌ترين سرمايه موجود در كشور را نيروي انساني متخصص دانست و تاكيد كرد: صنايع دفاعي و نظامي كشور با اتكا به همين سرمايه به مهم‌ترين و پيچيده‌ترين دانش و علوم كه تنها در اختيار چند قدرت برتر جهاني بود، دست پيدا كردند و امروز آماده هستند تا به كمك صنعت خودرو كشور آمده و نيازها را برطرف سازند.

وي با اشاره به توقف توليد خودرو پرايد هم گفت: گروه خودروسازي سايپا با استفاده از ظرفيت‌هاي داخلي مي‌تواند در زمينه توليد محصولاتي اقتصادي با مصرف سوخت پايين كه با بهره‌گيري از كيفيت مناسب با قدرت خريد جامعه نيز همخواني داشته باشد، تلاش كند.

فرمانده نيروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در پايان خواستار برنامه‌ريزی مستمر، متمركز، هدفمند و بهره‌گيري از نقشه راه منسجم در صنعت خودرو براي دستيابي به اهداف شد و گفت: اجازه نخواهيم داد تلاش دشمنان براي به‌زانو درآوردن صنعت كشور نتيجه دهد.

کلمات کلیدی
خبرنگار
متنی نویسنده :

خبرنگار

مدیر سیستم

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید